Reklama

Dwóch na jednego w barze

22/04/2018 10:12

Za pobicie odpowiedzą przed sądem 19- i 43-latek. Sprawcy uderzali i kopali starszego od siebie mężczyznę po całym ciele.

W minioną środę, 11 kwietnia, dyżurny lubaczowskiej komendy przyjął zgłoszenie o pobiciu jednego z klientów miejscowego baru. Jeszcze przed przyjazdem patrolu napastnicy zdołali uciec, ale wkrótce po zdarzeniu zostali ujęci. Obaj byli nietrzeźwi.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 2 mężczyznom zarzutów pobicia 53-latka. Przyznali się do popełnionego przestępstwa i złożyli wyjaśnienia.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    N - niezalogowany 2018-04-22 14:03:32

    Dajcie ich mnie...ja tych skur....ze skóry obedrę

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości