Reklama

Dymiąca się toyota w rowie, a w niej dwie półprzytomne kobiety. Obu udało się pomóc

24/11/2023 14:59

We wtorek rano (21 bm.) w rejonie MOP Cieszacin w powiecie jarosławskim doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem dwóch obywatelek Ukrainy. Toyota, którą podróżowały, wypadła z autostrady i zatrzymała się na boku w przydrożnym rowie. Kobiety z opresji wybawili policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Płocku, pełniący tego dnia służbę na terenie naszego województwa.

St. sierż. Sebastian Smoliński, sierż. Sylwester Kaczmarek, st. post. Daniel Natkowski, st. post. Paweł Hawrot oraz post. Małgorzata Jasińska usłyszeli dźwięk świadczący o tym, że mogło dojść do zdarzenia drogowego.

Przy autostradzie A4 zauważyli leżący w rowie dymiący samochód. W jego wnętrzu znajdowały się dwie półprzytomne kobiety w wieku 64 i 87 lat. Z użyciem siły i po odłączeniu akumulatora udało się wydobyć na zewnątrz i udzielić im pierwszej pomocy. W drodze były już wezwane na miejsce służby ratunkowe.

Reklama

Mundurowi monitorowali stan zdrowia poszkodowanych do momentu przyjazdu pogotowia. Nie dopuścili też do zapalenia się pojazdu, z którego wyciekała benzyna. Obie uczestniczki zdarzenia zostały przetransportowane do szpitala.

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama