Reklama

Dymisja zarządu PiS w Przemyślu

Zarząd Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu, któremu przewodniczyła wicewojewoda Lucyna Podhalicz, podał się do dymisji.

Do dymisji doszło 7 listopada br. Oficjalna informacja o tym pojawiła się na... facebookowym profilu członka Prezydium Zarządu Okręgu nr 22 Prawa i Sprawiedliwości Grzegorza Nieradki.[paywall] Skład władz PiS w Przemyślu tworzyli: przewodnicząca Lucyna Podhalicz (wicewojewoda podkarpacki), sekretarz Przemysław Bukowski, skarbnik Bogumiła Widzisz-Slowak oraz członkowie: Wojciech Rzeszutko, Janusz Hamryszczak, Tomasz Zaleszczyk i Marek Mazurek.

Dymisja została przyjęta, a Prezydium Zarządu Okręgowego PiS podjęło uchwałę, która  ustanowiła członka Zarządu Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha pełnomocnikiem Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu. Kilkakrotnie próbowaliśmy się skontaktować z wicewojewodą L. Podhalicz, ale bez efektu....

W piśmie nie podano uzasadnienia, ale wiadomo, że chodzi o bardzo niski wynik, jaki Prawo i Sprawiedliwość uzyskało w wyborach samorządowych. Do Rady Miejskiej w Przemyślu wprowadziło tylko czterech radnych, a kandydat PiS na prezydenta miasta J. Hamryszczak zdobył zaledwie 25 procent poparcia w drugiej turze.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-11-09 19:36:34

    PISoBOLSZEWIA chyłkiem czmycha : http://pis.org.pl/partia/struktury-organizacyjne/podkarpackie/krosno_22/przemysl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-11-09 19:37:07

    Narobili gnoju i poddali się  do dymisji.A kto posprząta.Żadnej odpowiedzialności.Miasto doprowadzone do totalnej zapaściSprzątanie kosztem Przemyślaków i ich dzieci w sporych wyrzeczeniach co najmniej na 20 lat by podnieść się ekonomicznie nie mówiąc o skłóceniu mieszkańców.Powinniśmy zastanowić się i to na forum krajowym jak skutecznie sprzątać miasta po rządach PiS.Zastanówmy sie nad kolejnym pomnikiem w centrum miasta poświęconego tym co zniszczyli nasze miasto.A na pomniku tablice z pełnymi personaliami budowniczych zgliszcz.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2018-11-09 22:07:33

    Pośród tych skompromitowanych działaczy są dwaj " wielcy " synowie -.... już byli w ogródku, witali się z gąską..."kariery miały poszybować górę, prestiż, stanowiska, synekury i...zabiła ich królowa nauk - nie umieli policzyć do 150.ŻAŁOSNE.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama