Zarząd Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu, któremu przewodniczyła wicewojewoda Lucyna Podhalicz, podał się do dymisji.
Do dymisji doszło 7 listopada br. Oficjalna informacja o tym pojawiła się na... facebookowym profilu członka Prezydium Zarządu Okręgu nr 22 Prawa i Sprawiedliwości Grzegorza Nieradki.[paywall] Skład władz PiS w Przemyślu tworzyli: przewodnicząca Lucyna Podhalicz (wicewojewoda podkarpacki), sekretarz Przemysław Bukowski, skarbnik Bogumiła Widzisz-Slowak oraz członkowie: Wojciech Rzeszutko, Janusz Hamryszczak, Tomasz Zaleszczyk i Marek Mazurek.
Dymisja została przyjęta, a Prezydium Zarządu Okręgowego PiS podjęło uchwałę, która ustanowiła członka Zarządu Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha pełnomocnikiem Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu. Kilkakrotnie próbowaliśmy się skontaktować z wicewojewodą L. Podhalicz, ale bez efektu....
W piśmie nie podano uzasadnienia, ale wiadomo, że chodzi o bardzo niski wynik, jaki Prawo i Sprawiedliwość uzyskało w wyborach samorządowych. Do Rady Miejskiej w Przemyślu wprowadziło tylko czterech radnych, a kandydat PiS na prezydenta miasta J. Hamryszczak zdobył zaledwie 25 procent poparcia w drugiej turze.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.PISoBOLSZEWIA chyłkiem czmycha : http://pis.org.pl/partia/struktury-organizacyjne/podkarpackie/krosno_22/przemysl
Narobili gnoju i poddali się do dymisji.A kto posprząta.Żadnej odpowiedzialności.Miasto doprowadzone do totalnej zapaściSprzątanie kosztem Przemyślaków i ich dzieci w sporych wyrzeczeniach co najmniej na 20 lat by podnieść się ekonomicznie nie mówiąc o skłóceniu mieszkańców.Powinniśmy zastanowić się i to na forum krajowym jak skutecznie sprzątać miasta po rządach PiS.Zastanówmy sie nad kolejnym pomnikiem w centrum miasta poświęconego tym co zniszczyli nasze miasto.A na pomniku tablice z pełnymi personaliami budowniczych zgliszcz.
Pośród tych skompromitowanych działaczy są dwaj " wielcy " synowie -.... już byli w ogródku, witali się z gąską..."kariery miały poszybować górę, prestiż, stanowiska, synekury i...zabiła ich królowa nauk - nie umieli policzyć do 150.ŻAŁOSNE.
Za dobrze im było, pensje 12 tys po przemyskiej uczelni -teraz będzie kołatanie u marszałka o robotę za 3 brutto ( i tak dużo ) A p. Bakun dobierając radnych wybierał takich , co prowadzili już jakikolwiek biznes na własną rękę i potrafią zarabiać i liczyć ponad 150
Człowieku o czym Ty mówisz. Jak patrze na tych Radnych nowych to tak sie zastanawiam czym oni tak zabłysneli. Zobaczycie szybxiutko wam przejdzie ten zachwyt, a najśmieszniej bedzie jak dobiją targu z PiSem to będą jaja. Ale by wtedy wykiwali ludzi ! Sory jesli dobiją targu z PO to juz chce widziec tych dyrektorów fachowców z konkursów itd. Ojjj szybciutko zejda Państwo Radni na ziemie. A no i pytanko co podwyższą ceny śmieci ? Bo ješli tak to sorry niczym sie nie beda różnic od swoich poprzedników, no ale za tacy młodzi wspaniali wykształceni napewno coś wymyślą wspaniałego żeby opłat za śmieci nie podwyższać.
do Realista - podwyżka śmieci o ile będzie to będzie zasługą ludzi poprzednich lat rządów/umowa podpisana na 30 lat/ o której już przed wyborami mówił P. Błażej Wilk z Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej. Rok temu, po nagłośnieniu tej sprawy, rada miejska miała powołać komisję do rozwiązania problemu. Mówiono też o reformie PGK. Nie zrobiono nic . Więc panie Realisto nie szczuj pan na nowo wybranych i zrozum że mieszkańcy nie wybierali partii na Radnych a ludzi ,którzy myślę że będą razem ze sobą współpracować dla dobra miasta do czego się zobowiązali obiecując to mieszkańcom.
Pan Prezydent Bakun przeprowadzi audyt działalności Urzędu Miejskiego i spółek zależnych.Będzie wiedział na czym stoi.Ale w takim audycie nie wymienia się winnych a jedynie błędy i szkody.A co by było jakby mieszkańcy naszego miasta przeprowadzili audyt moralny rządzących co tak ochoczo poddali się do dymisji i osoby"zaprzyjaźnione" w niszczeniu naszego miasta na wszystkich płaszczyznach.W średniowieczu był w miastach pręgierz który stał na rynku.A dzisiaj w najbardziej reprezentacyjnej części Rynku wystarczy umieścić tablice z nazwiskami tych co miastu najbardziej zaszkodzili Osobna i prawdopodobnie największa tablica powinna być poświęcona jednemu z arcybiskupów,który to ma wyjątkowe zasługi Tam też 28 lutego powinniśmy składać kwiaty .
A kto zapłaci imiennie za szkody wyrządzone miastu? Czas skończyć ten chocholi taniec!
Głosowałem na pana Bakuna i prosze o jedno -Przemyśl miasto turystyczne a nie ma w tym mieście miejsca gdzie turyści swoje bagaże mogli by zostawić (podpowiedz dla debili dworzec główny PKP) ja wiem że Hamryszczak lubi sie z bagażami wozić jak zwiedza inne miasta ale nie każdy tak ma jak Hamryszczak proszed w imieniu turystów którzy przyjeżdzają do Przemyśla o miejsce na ich bagaże na dworcu głównym-może być płatne
miasto turystyczne co ty piszesz, jakoś nie widzę wpływu gotówki z tego tytułu, a bagaży tu nikt zostawiać nie chce, nawet tych życiowych...
STWORZYĆ STRONĘ INTERNETOWĄ DLA MIESZKAŃCÓW PRZEMYŚLA ,GDZIE BĘDĄ MOGLI STAWIAĆ SWOJE WNIOSKI I UWAGI. Do tej pory nikt potrzeb mieszkańców Przemyśla nie dostrzegał...!!!
Proszę o pierwszy wpis na tej stronie!!Pozbawić honorowego obywatelstwa Przemyśla Kuchcińskiego!!!! powód: za dużo worów z kasą przywiózł na rozwój miasta!!!!!!!!a za mało dla kleru!!!!
Kasa miejska pusta, elita polityczna miasta niechętna nowemu prezydentowi,Przemyślanie skłóceni. Szczere wyrazy współczucia panie Prezydencie Bakun. Jest Pan inteligentnym człowiekiem to zapytam wprost....po jaką cholerę Panu ta prezydentura?
a co pani lucynka bedzie teraz robic jak podala sie do dymisji????????
PISoBOLSZEWIA chyłkiem czmycha : http://pis.org.pl/partia/struktury-organizacyjne/podkarpackie/krosno_22/przemysl
Narobili gnoju i poddali się do dymisji.A kto posprząta.Żadnej odpowiedzialności.Miasto doprowadzone do totalnej zapaściSprzątanie kosztem Przemyślaków i ich dzieci w sporych wyrzeczeniach co najmniej na 20 lat by podnieść się ekonomicznie nie mówiąc o skłóceniu mieszkańców.Powinniśmy zastanowić się i to na forum krajowym jak skutecznie sprzątać miasta po rządach PiS.Zastanówmy sie nad kolejnym pomnikiem w centrum miasta poświęconego tym co zniszczyli nasze miasto.A na pomniku tablice z pełnymi personaliami budowniczych zgliszcz.
Pośród tych skompromitowanych działaczy są dwaj " wielcy " synowie -.... już byli w ogródku, witali się z gąską..."kariery miały poszybować górę, prestiż, stanowiska, synekury i...zabiła ich królowa nauk - nie umieli policzyć do 150.ŻAŁOSNE.