Reklama

Dzień Dziecka pod Żaglami

W niedzielę 5. czerwca przemyska Przystań Wodna zaprosiła w swoje rewiry wszystkich zainteresowanych świętowaniem tego szczególnego dnia w roku. Zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych Przemyślan.

Mogli oni wziąć udział nie tylko w wodnych przygodach organizowanych przez Stowarzyszenie „Róża Wiatrów”, ale też pobawić się na tzw. dmuchańcach, wziąć udział w „Wyzwaniu Wataha”, czy skorzystać z fotolustra zachowując nie tylko wspomnienia, ale i zdjęcia z tego wydarzenia.

Wszystko to odbyło się w oparach aromatu pysznej kawy, orzeźwiającej lemoniady i słodyczy wary cukrowej i lodów tajskich.

Nie zabrakło też iście polskiej, letniej tradycji, czyli wspólnego grillowania.


fot.Jacek Podwyszyński
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama