Do niedawna uważałem, że dziesięć lat to niezbyt wielki przedział czasu: w życiu człowieka, w życiu publicznym, a tym bardziej życiu przyrody. Teraz jednak okazuje się, że w ciągu jednej dekady świat może zmienić się nie do poznania. Jeszcze dziesięć lat temu np. nie uwierzyłbym, że śnieg w marcu będzie budził tak duże emocje.
Dziesięć lat temu zima była zimą, przemyski stok pokrywała warstwa naturalnego puchu, a przestrogi na temat globalnego ocieplenia wydawały się fantastyką pseudonaukową. Dziś zmiany klimatu widać gołym okiem i trudno z tego powodu nie czuć niepokoju.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Prapoczątkiem tej sytuacji w Polsce jest postawa osobnika z miasta Łodzi , posłą S. Niesiołowskiego . To on w 1998 , w czasie jekiegoś przemarszu wyzwał krzycząca do niego kobity od k.. To on w bezczelny sposób stwierdzić ,że ?" Kaczyński podpala Polskę " . Gdy tymczasem tom on w swych obydnych , konfidenckich filmikach nawołuje zżydziałą , zliberalizowanaą , pozbawionych ludzkich wartości UE , do nałożenia na Polskę sankcji gospodarczych . To kto podpala własny kraj? .Przecież to ewidentna konfidencka , postawa prostaka i jego kompanów z PO i jej podbudówki Nowoczesnej .. Proszę zauważyć ,że z jego obrzydliwych oczu , płynie same zło .Gdyby to jego zło miało postać smoły , to ten osobnik wręcz utonąłby w jej otchłani . I kto tu jest protoplastą obecnej sytuacji?
Prapoczątkiem tej sytuacji w Polsce jest postawa osobnika z miasta Łodzi , posłą S. Niesiołowskiego . To on w 1998 , w czasie jekiegoś przemarszu wyzwał krzycząca do niego kobity od k.. To on w bezczelny sposób stwierdzić ,że ?" Kaczyński podpala Polskę " . Gdy tymczasem tom on w swych obydnych , konfidenckich filmikach nawołuje zżydziałą , zliberalizowanaą , pozbawionych ludzkich wartości UE , do nałożenia na Polskę sankcji gospodarczych . To kto podpala własny kraj? .Przecież to ewidentna konfidencka , postawa prostaka i jego kompanów z PO i jej podbudówki Nowoczesnej .. Proszę zauważyć ,że z jego obrzydliwych oczu , płynie same zło .Gdyby to jego zło miało postać smoły , to ten osobnik wręcz utonąłby w jej otchłani . I kto tu jest protoplastą obecnej sytuacji?