Ostatni, finałowy dzień Wincentiady rozpoczął się mszą św. w intencji mieszkańców Przemyśla i procesją z relikwiami św. Wincentego, której, pomimo niesprzyjającej pogody towarzyszyli m.in.: Salezjańska Orkiestra Dęta „Augustino”, poczty sztandarowe, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych.
Przypomnijmy, co jeszcze czeka na mieszkańców nadsańskiego grodu podczas finału Wincentiady 2025.
Dolna stacja, ul. Sanocka, WINCENTIADA FINAŁ!!!
- Back To Rock - support
- IRA
- Dawid Kwiatkowski
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze