Mamy dobrą wiadomość dla spragnionych odpoczynku na łonie natury. Dzisiaj, po dłuższej przerwie, wystartowało Arboretum w Bolestraszycach. W Poniedziałek Wielkanocny czynne jest do godziny 18.00.
W drugi dzień świąt wiele osób będzie zapewne poszukiwać okazji do relaksu na świeżym powietrzu. Piękna pogoda sprzyja spacerom, więc zapewne wielu z was ucieszy informacja, że od dziś, 21 kwietnia, ponownie czynne jest arboretum, w którym aż mieni się od kolorów dzięki cudnej przyrodzie, która na wiosnę potrafi zachwycić.
Arboretum będzie czynne w godzinach: w dni robocze od 9.00 do 18.00, a w soboty, niedziele i święta od 10.00 do 18.00.
Niestety zwiedzający muszą się liczyć z małymi niedogodnościami. Jeszcze przed otwarciem pracownicy arboretum poinformowali, że z uwagi na trwające prace związane z budową podziemnej trasy w obrębie ogrodu mogą występować okresowe utrudnienia w zwiedzaniu. W związku z tym na czas prowadzonych robót obowiązuje obniżona opłata za wstęp.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze