Reklama

Dziś wystartowało Arboretum w Bolestraszycach!

Mamy dobrą wiadomość dla spragnionych odpoczynku na łonie natury. Dzisiaj, po dłuższej przerwie, wystartowało Arboretum w Bolestraszycach. W Poniedziałek Wielkanocny czynne jest do godziny 18.00.

W drugi dzień świąt wiele osób będzie zapewne poszukiwać okazji do relaksu na świeżym powietrzu. Piękna pogoda sprzyja spacerom, więc zapewne wielu z was ucieszy informacja, że od dziś, 21 kwietnia, ponownie czynne jest arboretum, w którym aż mieni się od kolorów dzięki cudnej przyrodzie, która na wiosnę potrafi zachwycić.

Arboretum będzie czynne w godzinach: w dni robocze od 9.00 do 18.00, a w soboty, niedziele i święta od 10.00 do 18.00.

Dziś, w Poniedziałek Wielkanocny, czynne jest jak w dni świąteczne.

Niestety zwiedzający muszą się liczyć z małymi niedogodnościami.  Jeszcze przed otwarciem pracownicy arboretum poinformowali, że z uwagi na trwające prace związane z budową podziemnej trasy w obrębie ogrodu mogą występować okresowe utrudnienia w zwiedzaniu. W związku z tym na czas prowadzonych robót obowiązuje obniżona opłata za wstęp.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/04/2025 11:34
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama