Bez zbędnego ociągania się, dziwnych tłumaczeń, odkładania sprawy na półkę, osoby odpowiedzialne za ład i porządek na terenach należących do sklepów sieci Biedronka zadeklarowały usunięcie usterek.
Od co najmniej kilku miesięcy w nawierzchni jezdni przy wjeździe na parking sklepu Biedronka przy ul. Focha 2A w Przemyślu widoczne są trzy głębokie dziury. Kilkukrotnie problem ten sygnalizowali nam nasi Czytelnicy.
Ubytki w bardzo utrudniały wjazd i wyjazd z parkingu[paywall]. Pojazdy, mijając się podczas wjazdu i wyjazdu z parkingu, nie mają szans ich ominąć. Kilka osób sugerowało, że uszkodziło podwozie samochodu.
W związku z tym skierowaliśmy do biura prasowego sieci Biedronka pytanie, czy jest szansa, aby dziury załatać. Pozwoliliśmy sobie także dołączyć trzy zdjęcia.
Odpowiedź otrzymaliśmy szybko. Rafał Pytko, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialny m.in. za sklep przy ul. Focha 2A w Przemyślu:
– Komfort zakupowy klientów naszej sieci sklepów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego dziękujemy za ten sygnał. Sprawa została skierowana do naszego działu technicznego, który zajmie się usterką tak szybko, jak to tylko możliwe.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze