W połowie grudnia br. odbyło się symboliczne otwarcie nowej strefy rekreacyjnej dla dzieci przy przedszkolu i żłobku w Sobiecinie w gminie Jarosław. To efekt współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Jarosławiu, wójt gminy Jarosław Elżbiety Grunt oraz Stowarzyszenia „Kobiety Razem w Sobiecinie”.
Projekt jest jednym z laureatów 7. edycji programu „Wzmocnij Swoje Otoczenie”! Dzięki grantowi przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA przy przedszkolu i żłobku w Sobiecinie powstał zielony plac zabaw dla dzieci – „Ekoprzygoda Pawła i Gawła”.
W ramach projektu posadzonych zostało ponad 100 roślin, poprawiających jakość powietrza i zwiększających bioróżnorodność, zakupione zostały zestawy zabawowe zachęcające dzieci do aktywności, kosz do segregacji odpadów, wspierający naukę proekologicznych nawyków oraz zamontowane zostały domki dla owadów...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 66% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze