Reklama

Elektroniczny system dostępu do „Morawy”


Dyrekcja i grono pedagogiczne II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu zdecydowało o wprowadzeniu elektronicznego systemu dostępu do wejścia do szkoły. Każdy uczeń zostanie zaopatrzony w kartę magnetyczną z numerem identyfikacyjnym i tylko z nią będzie mógł wejść na teren placówki.


W obecnej dobie różnych zagrożeń, działań terrorystycznych, rozprowadzania środków odurzających, zastosowanie tego systemu z pewnością poprawi bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły. Wyeliminuje obecność niepożądanych osób oraz da możliwość weryfikacji przebywających na terenie szkoły...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 83% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/01/2026 13:05
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama