Dyrekcja i grono pedagogiczne II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu zdecydowało o wprowadzeniu elektronicznego systemu dostępu do wejścia do szkoły. Każdy uczeń zostanie zaopatrzony w kartę magnetyczną z numerem identyfikacyjnym i tylko z nią będzie mógł wejść na teren placówki.
W obecnej dobie różnych zagrożeń, działań terrorystycznych, rozprowadzania środków odurzających, zastosowanie tego systemu z pewnością poprawi bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły. Wyeliminuje obecność niepożądanych osób oraz da możliwość weryfikacji przebywających na terenie szkoły...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 83% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze