Reklama

Emilka, Martynka i Laura – narodziny trojaczków w gminie Gać [ZDJĘCIA]

Szczęśliwymi rodzicami trojaczków są Monika i Michał Baworowie.

Całą rodzinę z upominkami i najlepszymi życzeniami (również dla starszej siostry trojaczek) 16 marca odwiedzili wójt gminy Gać Grażyna Pieniążek wraz z przewodniczącym Rady Gminy Gać Lesławem Stańko i kierowniczką GOPS Agnieszką Szylar.

– Emilka, Martynka i Laura są nie tylko oczkiem w głowie rodziców, ale także dumą całej społeczności lokalnej. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy uczestniczyć osobiście w tak niecodziennych okolicznościach – zaznaczali goście.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama