Szczęśliwymi rodzicami trojaczków są Monika i Michał Baworowie.
Całą rodzinę z upominkami i najlepszymi życzeniami (również dla starszej siostry trojaczek) 16 marca odwiedzili wójt gminy Gać Grażyna Pieniążek wraz z przewodniczącym Rady Gminy Gać Lesławem Stańko i kierowniczką GOPS Agnieszką Szylar.
– Emilka, Martynka i Laura są nie tylko oczkiem w głowie rodziców, ale także dumą całej społeczności lokalnej. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy uczestniczyć osobiście w tak niecodziennych okolicznościach – zaznaczali goście.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze