Do takich sytuacji nie dochodzi zbyt często. Średnio zdarzają się raz – dwa razy w roku.

Do wycieku gazu z instalacji samochodu doszło podczas tankowania. Jeszcze przed przyjazdem służb pracownicy ewakuowali wszystkie osoby z terenu stacji E.Leclerc przy ul. Sportowej w Przemyślu.
– Strażacy obecnie zabezpieczają pojazd, który ma uszkodzoną instalację gazową. Spróbują ją także uszczelnić. Nie ma już zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi – mówi mł. bryg. Grzegorz Latusek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.
Strażacy, zabezpieczali również akcję na wypadek, gdyby doszło do nagłego pożaru auta, mając w zanadrzu wąż z pianą gaśniczą.
W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Nie wiadomo jak długo jeszcze stacja będzie nieczynna.
Do takich sytuacji nie dochodzi zbyt często. Jak powiedział G. Latusek – strażacy przyjmują tego typu zgłoszenia średnio raz – dwa razy w roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Spróbują uszczelnić instalację gazową w samochodzie ?? To może niech przy okazji filtry wymienią...
Dodaj jeszcze " h"przed swoim nickiem i będzie wiadomo kim jesteś.
To jest "EWAKUACJA STACJI PALIW" czy ewakuacja na stacji paliw. Ciekawe że w tak krótkim czasie poodkręcali dystrybutory i poskładali budę z kasą i produktami chemicznymi . A czy w pobliżu też ewakuowali sklepy razem z zawartością , po buty to chyba koparko-ładowarka przyjechała i na wywrotkę ładowali . Albo zmieńcie dziennikarza, albo zmieńcie tego co dopuszcza do druku takie banialuki . Hahahahahahaha !!!
Hej KTOSIA Twe określenie jest jak sądzisz prawidłowe? Znajdź trzecie, najbardziej trafne. Czyż na stacji paliw ewakuowano helikopter? A zresztą .......
How do i set the clock on window10 and you are conform the new working of this project https://setclockwindows.com/ this is the best and you are create the information are this website
Spróbują uszczelnić instalację gazową w samochodzie ?? To może niech przy okazji filtry wymienią...
Dodaj jeszcze " h"przed swoim nickiem i będzie wiadomo kim jesteś.
To jest "EWAKUACJA STACJI PALIW" czy ewakuacja na stacji paliw. Ciekawe że w tak krótkim czasie poodkręcali dystrybutory i poskładali budę z kasą i produktami chemicznymi . A czy w pobliżu też ewakuowali sklepy razem z zawartością , po buty to chyba koparko-ładowarka przyjechała i na wywrotkę ładowali . Albo zmieńcie dziennikarza, albo zmieńcie tego co dopuszcza do druku takie banialuki . Hahahahahahaha !!!