Reklama

Ewakuacja uczniów z SP 2 w Lubaczowie! Zaliczona na medal [ZDJĘCIA]

22 września w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie przeprowadzono próbną ewakuację.

Jak wyglądał plan szkolenia?
Gdy wybrzmiał alarm, szkolna społeczność opuściła budynek, zachowując wytyczne zawarte w instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Drogami ewakuacyjnymi dotarła do punktu zbiórki, czyli boiska znajdującego się w bezpiecznej odległości od miejsca zagrożenia. Nauczyciele sprawdzili obecność uczniów, którzy wykazali się dużym zdyscyplinowaniem.

Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwał  st. kpt. mgr inż. Wojciech Wus z Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama