Reklama

Funkcjonariusze BiOSG sadzili drzewa

03/05/2024 08:02

Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówek w Czarnej Górnej i Stuposianach wzięli udział w ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew. W wydarzeniu, które 26 kwietnia zorganizowało Nadleśnictwo Lutowiska, posadzono łącznie 600 jodeł.

Sadzenie drzew to nie tylko wyraz troski o środowisko, lecz także wielka korzyść dla naszego zdrowia

– podkreślają mundurowi, którzy na co dzień pełnią służbę w tym terenie.

Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na przyrodę, która stanowi nasze dobro narodowe. Lasy i drzewa zapewniają tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i nasze samopoczucie

– podkreśla BiOSG.

 

em.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/05/2024 08:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama