Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówek w Czarnej Górnej i Stuposianach wzięli udział w ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew. W wydarzeniu, które 26 kwietnia zorganizowało Nadleśnictwo Lutowiska, posadzono łącznie 600 jodeł.
Sadzenie drzew to nie tylko wyraz troski o środowisko, lecz także wielka korzyść dla naszego zdrowia
– podkreślają mundurowi, którzy na co dzień pełnią służbę w tym terenie.
Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na przyrodę, która stanowi nasze dobro narodowe. Lasy i drzewa zapewniają tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i nasze samopoczucie
– podkreśla BiOSG.

em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Pis zdewastował lasy a teraz trzeba sadzić...