We wtorek, 20 grudnia, podczas patrolu stacji Przemyśl Główny, funkcjonariusze z Grupy Operacyjno-Interwencyjnej z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei, zauważyli śpiącego w śniegu mężczyznę. Ze względu na niską temperaturę i mocne wyziębienie organizmu, jego życie było zagrożone.
Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości ani dokumentów uprawniających do legalnego pobytu na terytorium RP. Obywatel Ukrainy nie potrafił wyjaśnić, w jaki sposób dostał się do Polski.
Po udzieleniu mu pomocy i ogrzaniu przekazano go funkcjonariuszom Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Ustalili oni, że w Polsce przebywa on nielegalnie.
Dalsze czynności prowadzi Straż Graniczna w Medyce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze