Reklama

Funkcjonariusze SOK z Przemyśla uratowali mężczyznę

We wtorek, 20 grudnia, podczas patrolu stacji Przemyśl Główny, funkcjonariusze z Grupy Operacyjno-Interwencyjnej z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei, zauważyli śpiącego w śniegu mężczyznę. Ze względu na niską temperaturę i mocne wyziębienie organizmu, jego życie było zagrożone.

Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości ani dokumentów uprawniających do legalnego pobytu na terytorium RP. Obywatel Ukrainy nie potrafił wyjaśnić, w jaki sposób dostał się do Polski.

Po udzieleniu mu pomocy i ogrzaniu przekazano go funkcjonariuszom Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Ustalili oni, że w Polsce przebywa on nielegalnie.

Dalsze czynności prowadzi Straż Graniczna w Medyce.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości