Reklama

Gdzie jest generał?

27/04/2016 20:03

Romantyczna miłość niejedno ma imię. Jak się okazuje, ma też swoje preferencje zawodowe. Generał dla samotnej, tęskniącej za namiętnymi uniesieniami kobiety na pewno jest o wiele bardziej łakomym kąskiem niż na ten przykład dziennikarzyna, rozchwiany emocjonalnie artysta, czy egocentryczny naukowiec. No może hydraulik by się załapał, ale tylko naprawiający krany w krajach Beneluksu. Co tydzień przestrzegamy naszych czytelników przed nieograniczoną niczym wyobraźnią oszustów. Tym razem dała się oszukać mieszkanka Jarosławia podszywanemu generałowi. Poznali się, a jakże, na portalu społecznościowym.

Generał obiecywał kobiecie złote góry, dozgonną miłość, wręcz raj. Narzekał na samotność. Niestety, jako że obecnie przebywa na misjach w Afganistanie, najpierw musi przesłać swoje rzeczy osobiste. Kobieta zgodziła się na odebranie przesyłki. Mało tego, słono za nią zapłaciła. Oczywiście w euro. Pieniądze przekazała w gotówce mężczyźnie podającemu się za agenta agencji działającej w imieniu generała. Zanim zbałamucona kobieta zrozumiała swój błąd i zgłosiła oszustwo na policję,

 straciła w sumie trzydzieści tysięcy złotych. Od ładnych kilku lat piszemy o pladze naciągaczy oszukujących ludzi metodą na wnuczka. Ostatnio pojawiła się metoda na policjanta. Teraz na generała. Dwie pierwsze bazowały głównie na mocnych więzach starszych osób z najbliższymi. Generał zagrał z kolei na najstarszej tęsknocie człowieka: potrzebie miłości, bliskości drugiego człowieka.  Za naiwność się płaci. Ale powinniśmy znać granice naiwności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    avers - niezalogowany 2016-04-27 22:02:12

    Przeważnie to baby "dymają" mężczyzn masowo na kasę i nikt się tym zbytnio nie przejmuje bo to takie "normalne" i "oczywiste". Jak raz na ruski rok jakiś "Generał" wydyma babę to od razu AJE WAJE !!! No bo jak tak można! Miłość, tęsknota, potrzeba drugiego człowieka... !!! Można i to jak najbardziej. Szkoda tylko że w taki a nie inny "normalny" sposób. Oczywiste że skoro da się w jedną to da się i w drugą. Przecież mamy równouprawnienie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marcel20106 - niezalogowany 2016-05-01 10:16:59

    Ale bogata kobita. ...Chciała być GENERLŁOWĄ,no to skosztować, tej przyjemnotyAle żeby, aż taką naiwna? ? ? ? ? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości