Uczniowie szkoły podstawowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej w czerwcu uczestniczyli w wyprawie do „Farmy Iluzji” w Trojanowie. Odwiedziny tego wyjątkowego miejsca, gdzie świat magii styka się ze światem realnym, były dla dzieciaków przygodą życia.
Na miejscu na dzieci czekało wiele atrakcji, a wśród nich: opuszczona kopalnia, latająca chata, tunel zapomnienia, studnia nieskończoności czy ogródek Olbrzyma. Wszystkie zlokalizowane na ponad 4 ha niesamowitego terenu, które daje dzieciom i dorosłym poczucie przeniesienia się do baśniowej rzeczywistości.
– Wyjątkowy świat iluzji podopieczni ośrodka poznawali podczas wyjątkowej lekcji czarów. Zwiedzali, wypoczywali i korzystali z dobrodziejstw placów zabaw będących częścią obiektu – relacjonuje Sylwia Gardian, nauczycielka SOSW nr 1. Najmłodszym w pamięci na pewno pozostanie fascynująca zabawa z unoszącymi się w powietrzu plastikowymi piłkami, przeprawa tratwami czy rezerwat dzikich smoków. Do swojej kolekcji zdjęć każdy obowiązkowo dołączał też zabawną fotografię z własną głową na talerzu.
Wycieczka obfitująca w niezapomniane wrażenia nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie sponsorów – PGNiG oddział w Sanoku, Zbigniewa Ziobera, firm „Plasmet”, „Dudi-Mex” i „Kieryk” – którym uczestnicy wyprawy są niezmiernie wdzięczni.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze