Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku i wójt gminy Przeworsk zapraszają 22 sierpnia na Gminne Dożynki, które jak co roku rozpocznie wymarsz korowodu dożynkowego na mszę św. w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Nowosielcach.
Zaplanowano także tradycyjne obrzędy dożynkowe i finał przeglądu potraw regionalnych kół gospodyń wiejskich „O Złoty Garniec”. Do tańca zagra kapela Ciupaga. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze