Reklama

Gratka dla wielbicieli tańca

Taniec towarzyski na całym świecie staje się coraz bardziej popularną dyscypliną i przyciąga rzesze sympatyków.

Tych nie brakuje również w naszym mieście, dlatego można się spodziewać, że w najbliższą sobotę, 9 maja, hala Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wypełniona będzie po brzegi. Od g. 8.30 trwać tam będzie VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Golden Dance o puchar Prezydenta Miasta Przemyśl. To kolejna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tańca Towarzyskiego „Golden Dance” oraz Studio Tańca Golden Dance Przemyśl. Na początek odbędzie się „Przegląd Młodych Talentów”, a następnie pary w poszczególnych kategoriach wiekowych zaprezentują się w trzech blokach (pierwszy rozpocznie się o g. 11, a ostatni o 18). 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama