Taniec towarzyski na całym świecie staje się coraz bardziej popularną dyscypliną i przyciąga rzesze sympatyków.
Tych nie brakuje również w naszym mieście, dlatego można się spodziewać, że w najbliższą sobotę, 9 maja, hala Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wypełniona będzie po brzegi. Od g. 8.30 trwać tam będzie VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Golden Dance o puchar Prezydenta Miasta Przemyśl. To kolejna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tańca Towarzyskiego „Golden Dance” oraz Studio Tańca Golden Dance Przemyśl. Na początek odbędzie się „Przegląd Młodych Talentów”, a następnie pary w poszczególnych kategoriach wiekowych zaprezentują się w trzech blokach (pierwszy rozpocznie się o g. 11, a ostatni o 18).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze