Reklama

Greta Ostrowska zrezygnowała z mandatu radnej

Kilka tygodni minęło, aby radna Greta Ostrowska (Wspólnie dla Przemyśla) podjęła ważną dla siebie decyzję o rezygnacji z mandatu i pozostaniu na stanowisku dyrektora Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Początkowo wyglądało na to, że w pozostanie w Radzie Miejskiej w Przemyślu. W terminie złożyła u pracodawcy (prezydenta miasta Przemyśla) wniosek o udzielenie jej bezpłatnego urlopu na czas pełnienia mandatu radnej. Uczestniczyła w kilku sesjach, złożyła ślubowanie, ale ostatecznie mandatu udzielonego jej przez mieszkańców nie wypełni. Zdecydowała się na powrót na stanowisko dyrektora POSiR-u. Bo jak wiadomo, nie może łączyć wspomnianych dwóch funkcji. Do tej pory, przez kilka tygodni, pełniącą obowiązki dyrektora tej placówki była Joanna Szałajko.

39-letnia G. Ostrowska mandat zdobyła w okręgu wyborczym nr 2. Otrzymała 469 głosów. Jej miejsce w radzie zajmie 36-letni Paweł Grabas (Wspólnie dla Przemyśla), który we wspomnianym okręgu zdobył 224 głosy.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/05/2024 12:39
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama