W środę, 10 kwietnia, przed południem pod budynkiem urzędu miejskiego doszło do incydentu z udziałem prezydenta Wojciecha Bakuna.
– Wracałem z uroczystości złożenia kwiatów pod pomnikiem katyńskim i w drzwiach wejściowych do urzędu minąłem się z jakimś mężczyzną wyprowadzanym przez strażnika miejskiego – opowiada prezydent Bakun. – Kiedy ten mężczyzna mnie zobaczył, zawrócił i w mało wybrednych słowach zapowiedział koniec mojej kariery urzędniczej zakończonej śmiercią. Obiecał, że nie dożyję końca kadencji, bo w ciągu trzech dni mnie załatwi. Trochę kojarzę tego mężczyznę, gdyż od pewnego czasu pomieszkuje on u swojej matki, która mieszka blisko mojej mamy, u której często bywam z dziećmi. Na pewno[paywall] on też mnie kojarzy z widzenia, więc jego groźby potraktowałem poważnie, tym bardziej że sprawiał wrażenie osoby niezrównoważonej psychicznie. Zupełnie inaczej traktuję groźby w internecie od kogoś anonimowego, bo wiem, że ludzie różne rzeczy wypisują. Jednak w tym przypadku była to bezpośrednia groźba śmierci. Świadkiem tego była pani przewodnicząca rady miasta Ewa Sawicka, pani Agata Czereba i strażnik, który o wszystkim powiadomił swojego komendanta. Z tego, co wiem, niedługo po tym incydencie strażnicy zatrzymali tego mężczyznę. Dzień wcześniej słyszałem, jak jakiś mężczyzna wykrzykuje coś pod oknami urzędu i zgłosiłem to straży miejskiej. Teraz kojarzę, że to był ten sam, który mi groził. W tej sprawie złożyłem już zeznania na policji – kończy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na wspólczucie się nie nabiorę. Sąsiad Prezydenta?
PISoBOLSZEWICKI jad sączony z reżimowej TVPIS robi spustoszenie pod sufitem ich wyznawców.
PiS aktywizował wszystkich świrów,którzy poczuli się jego obrońcamiBędą chcieli zaistnieć w przestrzeni publicznej.Największe niebezpieczeństwo z ich strony to jednak będzie dla PiS kiedy zacznie tracić władzę.
ciągnie za sobą lumpów z Nehrybki
skopiuj i wklej w końcu coś mądrego, trollu
Koryto to coś czego podła zmiana będzie bronić jak Putin PISoBOLSZEWICKIECH agentów he he.
To Prezydent Przemyśla - NIE JEST Z PRZEMYŚLA?
Z Nehrybki???? Przecież PAN PREZYDENT powiedział, że tam nie mieszka tylko odwiedza swoją mamę. Co wstydzi się korzeni. Przecież wychował się na osiedlu przy PGRze
a gdzie twoje slowa o rozliczeniu poprzednikow nagle milczysz czy rozkaz z gory
Antysemici z Pruchnika https://www.jpost.com/Israel-News/Lapid-slams-Polish-hatred-of-Jews-as-Jewish-effigy-burns-587498
Na wspólczucie się nie nabiorę. Sąsiad Prezydenta?
Nie prezydent mieszka gdzie indziej
PISoBOLSZEWICKI jad sączony z reżimowej TVPIS robi spustoszenie pod sufitem ich wyznawców.