Z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn, na leśnym odcinku drogi Narol – Bełżec, 38-letnia mieszkanka Narola, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z mazdą. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala.
Do wypadku doszło w czwartek na drodze wojewódzkiej nr 865 po godzinie 14. Kierująca renault, na prostym odcinku drogi, niespodziewanie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z mazdą. Policjanci ustalają dlaczego do tego doszło.
W wyniku zdarzenia do szpitala trafili wszyscy jego uczestnicy : 38-letnia mieszkanka Narola, 55-letni mieszkaniec gminy Narol kierujący mazdą i jego o 5 lat starsza pasażerka.
Przyczyny wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie. Na chwilę obecną wiadomo, że kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Co to za pierdoły???