Reklama

Groźna kolizja na prostym odcinku drogi [ZDJĘCIA]

08/10/2018 10:42

Z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn, na leśnym odcinku drogi Narol – Bełżec, 38-letnia mieszkanka Narola, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z mazdą. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek na drodze wojewódzkiej nr 865 po godzinie 14. Kierująca renault, na prostym odcinku drogi, niespodziewanie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z mazdą. Policjanci ustalają dlaczego do tego doszło.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafili wszyscy jego uczestnicy : 38-letnia mieszkanka Narola, 55-letni mieszkaniec gminy Narol kierujący mazdą i jego o 5 lat starsza pasażerka.

Przyczyny wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie. Na chwilę obecną wiadomo, że kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi.

Reklama


fot.KPP Lubaczów


fot.KPP Lubaczów
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    toja - niezalogowany 2018-10-09 11:49:32

    Co to za pierdoły???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości