Tir i dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 884 w Babicach w powiecie przemyskim. 5 osób zostało rannych, w tym jedna ciężko. Droga jest całkowicie zablokowana.
Od strony Przemyśla w kierunku Dubiecka jechał ciągnik siodłowy z naczepą, natomiast z naprzeciwka seat ibiza i peugot. – Na łuku drogi, podczas hamowania, naczepa osunęła się na przeciwległy pas i doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym seatem, a następnie z peugotem – relacjonuje podkomisarz Damian Brzyski z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Seatem podróżowało 5 osób. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala, w tym jedna najciężej ranna została zabrana helikopterem. Żadnych obrażeń nie odnieśli kierowcy pozostałych dwóch aut, którzy podróżowali sami. W tym momencie nie mamy informacji co do ich stanu trzeźwości. Wiadomo, że tirem kierował mieszkaniec powiatu przemyskiego, a peugotem i seatem mieszkańcy Przemyśla.
Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego. Droga jest obecnie całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Skopów, Pruchnik i Nienadową.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.+ bonusMIĘSO TO MORDERSTWO - WEGETARIANIZM.NET
A gdzie znak przed zakrętem "zwężenie drogi" albo inny informujący np że osuwa się droga jakikolwiek ostrzegawczy? Nie ma bo po co?!
To tir czy ciągnik wkoncu bo nie rozumie
ciągnik siodłowy z naczepą -ciężko z myśleniem?
TIR to nie nazwa pojazdu. Trzeba się doszkolić
Ciezko tam bylo wychamowac to zdradliwe miejsce zakrent i dolina nievpierwszy i nie ostatnio wypadek w tym miejscu
Miejsce jest oznakowane i to nawet bardzo dobrze. Noga z gazu i nie ma problemów. Jezdnia była mokra, zbyt duża prędkość, ostre hamowanie i naczepa poszła bokiem. Dobrze, że tylko na tym się skończyło. Dawniej kierowcy ciężarówek to była elita na drodze, teraz brakuje słów.
Oferuję konsultację prawną w związku z uzyskaniem odszkodowania. Osoby poszkodowane lub ich rodziny proszę o kontakt pod numer: 531 230 828
Wina była kierowcy ponieważ było ślisko a on jechał szybko a tam na zakręcie jest bardzo dużo żwiru i poprostu naczepa poszła w bok i auto zachaczylo.Wiem ponieważ byłem na miejscu wypadku.
Witam, bardzo proszę o kontakt osoby poszkodowane w wypadku. Mój adres e-mail: patrycja.legnicka@op.pl. Pozdrawiam
Wina była kierowcy- pytanie; którego i jeszcze jedno takie małe... hak przez samo h ,po prostu -osobno. Jo tam tesz był,ty mie nie widzioł?
+ bonusMIĘSO TO MORDERSTWO - WEGETARIANIZM.NET
A gdzie znak przed zakrętem "zwężenie drogi" albo inny informujący np że osuwa się droga jakikolwiek ostrzegawczy? Nie ma bo po co?!
To tir czy ciągnik wkoncu bo nie rozumie