Reklama

Gwałtownie przyspieszał i hamował, zajeżdżał drogę. Kierowca autokaru wiózł kilkunastu pasażerów mimo wypitego alkoholu

Policję powiadomił świadek niebezpiecznej jazdy poprzedzającego go autokaru.

Świadek przekazał policji, że kierowca autokaru nagle gwałtownie przyspieszał, potem hamował i zajeżdżał drogę innym pojazdom.

Mundurowi na odcinku drogi krajowej nr 19 w Nisku zatrzymali do kontroli kierującego autokarem. Okazało się, że 58-latek, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, miał blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W takim stanie wiózł autokarem kilkunastu pasażerów. Teraz grozi mu surowa grzywna, a nawet areszt.


fot.KPP Nisko
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości