Policję powiadomił świadek niebezpiecznej jazdy poprzedzającego go autokaru.
Świadek przekazał policji, że kierowca autokaru nagle gwałtownie przyspieszał, potem hamował i zajeżdżał drogę innym pojazdom.
Mundurowi na odcinku drogi krajowej nr 19 w Nisku zatrzymali do kontroli kierującego autokarem. Okazało się, że 58-latek, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, miał blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
W takim stanie wiózł autokarem kilkunastu pasażerów. Teraz grozi mu surowa grzywna, a nawet areszt.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze