Hania Gerula jest jedynym dzieckiem, które przyszło na świat w przemyskim szpitalu w tegoroczne Święto Niepodległości.
11 listopada jest ważną datą dla całej Polski i dla każdego Polaka. Tegoroczne Święto Niepodległości było tym bardziej wyjątkowe, że obchodziliśmy 100. rocznicę odzyskania niezależności państwowej.
Ten dzień na zawsze zapamiętają Monika i Marcin z Rokszyc w gminie Krasiczyn. Właśnie 11 listopada na świat przyszło ich pierwsze dziecko – córeczka Hania. – Termin miałam na[paywall] 9., ale Hania jako jedyna w Przemyślu wybrała sobie Dzień Niepodległości – mówi szczęśliwa mama.
– Myślę, że 11 listopada jest datą ważną dla każdego Polaka, ale dla nas i dla malutkiej Hani teraz będzie wyjątkowa. Nikt chyba nie zapomni daty urodzenia naszej córci, a i ona sama chyba też ją będzie dobrze pamiętać – mówi pani Monika.
Na śpiewanie hymnu Hania jest jeszcze za mała, ale – jak mówi mama – gdy przyszła na świat, jej płacz przypominał melodię naszego hymnu.
– Hania jest bardzo spokojna. Praktycznie nie płacze, wręcz przeciwnie, jest bardzo wesoła i uśmiecha się bardzo często – dodaje.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gratulacje dla rodziców! A dla Hani dużo zdrowia, uśmiechu i szczęśliwego dzieciństwa. NIEPODLEGŁA DLA HANI - HANIA DLA NIEPODLEGŁEJ
Gratulacje dla rodziców! A dla Hani dużo zdrowia, uśmiechu i szczęśliwego dzieciństwa. NIEPODLEGŁA DLA HANI - HANIA DLA NIEPODLEGŁEJ
Hania, uciekaj z tego miasta!!!
Ty piszesz z P-śla czy już "uciekłeś\?