Reklama

Horyniec-Zdrój przepełniony miłością Złotych Jubilatów [ZDJĘCIA]

Jubileusz 50-lecia małżeństwa to niewątpliwe święto miłości, wierności i wytrwałości. Potwierdzają to pary, które w czwartek, 14 grudnia w Café Sanacja spotkały się z samorządowcami, by z ich rąk odebrać odznaczenia przyznawane przez Prezydenta RP.

Medale za Długoletnie Pożycie przekazał na ich ręce wójt Robert Serkis gratulując przeżycia w małżeńskim stanie połowy wieku.

Złote gody są uważane za szczególnie ważny jubileusz i wielu małżonków decyduje się uczczenie tego wyjątkowego momentu w swoim życiu. To także okazja do podsumowania minionego półwiecza, wspólnie spędzonego czasu oraz dzielenia się miłością i wdzięcznością wobec partnera życiowego.

Złotym małżonkom składamy serdeczne gratulacje i życzenia niegasnącej miłości, zdrowia i optymizmu pozwalającego na radosne świętowanie kolejnych rocznic.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama