Jubileusz 50-lecia małżeństwa to niewątpliwe święto miłości, wierności i wytrwałości. Potwierdzają to pary, które w czwartek, 14 grudnia w Café Sanacja spotkały się z samorządowcami, by z ich rąk odebrać odznaczenia przyznawane przez Prezydenta RP.
Medale za Długoletnie Pożycie przekazał na ich ręce wójt Robert Serkis gratulując przeżycia w małżeńskim stanie połowy wieku.
Złote gody są uważane za szczególnie ważny jubileusz i wielu małżonków decyduje się uczczenie tego wyjątkowego momentu w swoim życiu. To także okazja do podsumowania minionego półwiecza, wspólnie spędzonego czasu oraz dzielenia się miłością i wdzięcznością wobec partnera życiowego.
Złotym małżonkom składamy serdeczne gratulacje i życzenia niegasnącej miłości, zdrowia i optymizmu pozwalającego na radosne świętowanie kolejnych rocznic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze