Reklama

Hucisko Jawornickie: Kradł drewno z lasu. Wpadł na gorącym uczynku

Za kradzież drewna grozi mężczyźnie kara do 5 lat więzienia.

Na trop nielegalnego procederu wpadli policjanci z Kańczugi, którzy pełnili służbę wspólnie ze strażnikiem leśnym na terenie Huciska Jawornickiego.

Funkcjonariusze wieczorem zauważyli w lesie pojazd, na którego przyczepie znajdowały się już ścięte i przygotowane do wywiezienia drzewa. Jego właścicielem okazał się 50-letni mieszkaniec gminy Jawornik Polski.

Mężczyzna nie posiadał dokumentów pozwalających na wycinkę i wywóz drewna z lasu. Został zatrzymany, a przewożony ładunek zabezpieczony.


Policjanci ustalili także, że zatrzymany już wcześniej wywoził drewno i składował je na swojej posesji. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę blisko 10 tysięcy złotych.

Reklama


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama