Reklama

I po prawku…

09/10/2023 11:22

30-letni kierowca audi przez najbliższe 3 miesiące z pewnością nie będzie miło wspominał trzeciego dnia października. To właśnie wtedy otrzymał wysoki mandat, a stracił prawo jazdy.

Na liczniku widniały 123 km/h, podczas gdy ograniczenie prędkości pozwalało mieć ich jedynie 50. Policjanci ruchu drogowego nie puścili tego płazem i 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego przez najbliższe 3 miesiące w aucie będzie mógł siedzieć jedynie na fotelu kierowcy, a z jego portfela ubędzie 2500 zł.

 

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama