30-letni kierowca audi przez najbliższe 3 miesiące z pewnością nie będzie miło wspominał trzeciego dnia października. To właśnie wtedy otrzymał wysoki mandat, a stracił prawo jazdy.
Na liczniku widniały 123 km/h, podczas gdy ograniczenie prędkości pozwalało mieć ich jedynie 50. Policjanci ruchu drogowego nie puścili tego płazem i 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego przez najbliższe 3 miesiące w aucie będzie mógł siedzieć jedynie na fotelu kierowcy, a z jego portfela ubędzie 2500 zł.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze