Reklama

I to jest patrol. Jarosławscy funkcjonariusze pomogli zagubionemu nastolatkowi

W środę, 22 czerwca, późnym wieczorem, policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej komendy, podczas patrolu ul. Przemysłowej, zauważyli ubraną na czarno osobę idącą torowiskiem bez żadnych elementów odblaskowych, która oświetlała sobie drogę latarką wbudowaną w telefon komórkowy.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję przez wzgląd na niebezpieczeństwo w rejonie torów. Okazało się, że to zdezorientowany i roztrzęsiony szesnastolatek, który się zgubił.

Miał dotrzeć do kolegi mieszkającego w Tywoni, nie znał miasta i nie miał internetu w telefonie, by sprawdzić, gdzie ma się udać. Jak twierdził, myślał, że idąc torami, dojdzie do miejsca docelowego.

Policjanci zaopiekowali się nastolatkiem, ustalili jego miejsce pobytu i przekazali go opiekunowi.  


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości