Stadion MKS „Polonia” przy Sanockiej w dniach 10 – 11 września otworzy swoje podwoje dla wszystkich miłośników czworonogów. Wśród wystawców znajdą się obywatele Polski, Francji, Serbii czy Ukrainy. Impreza rozpocznie się w sobotę, 10 września, o g. 10.

Uwaga! Konkurs! Do wygrania 6 podwójnych zaproszeń na wystawę psów.
Wystarczy, że w czwartek, 8 września br., o g. 13.00, jako pierwszy zadzwonisz do naszej redakcji.
Telefon: 16-670 22 00 w. 10.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Będziesz głaskał psa, a potem zeżresz jakieś zakatowane zwierzę !!!
YT.COM - DLACZEGO KOCHAMY PSY JEMY ŚWINIE I ZAKŁADAMY KROWY