W sobotę, 16 grudnia br., w samo południe na placu naprzeciw Urzędu Gminy w Żurawicy odbył się III Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przez kilka godzin atrakcji było pod dostatkiem.
Aromatyczne grzańce, wigilijne przysmaki, niepowtarzalne, bożonarodzeniowe dekoracje, skrzaty, aniołki i bombki, pachnące lasem drzewka, książki, stroiki, pierniki, pierogi i barszcze, rękodzieło to tylko garść atrakcji, jakie czekały będą tych, którzy zdecydowali się odwiedzić imprezę.
Było plenerowe spotkanie wigilijne. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję podzielić się opłatkiem, wspólnie pokolędować, a następnie skosztować gorący barszcz, pierogi, gołąbki czy sernik. Była i niespodzianka dla najmłodszych! Na finał odbyła się wielka Parada Mikołajowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze