Na placu mieszczącym się naprzeciwko Urzędu Gminy Żurawica trwa niezwykłe święto tradycji, barw i smaków – III Kiermasz Wielkanocny. Nasza redakcja jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.
Na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzili Żurawicę, czekają będą całe naręcza niespodzianek i atrakcji. Od jedynych w swoim rodzaju atrybutów świąt wielkanocnych: misternie tkanych serwetek, bajecznie zdobionych pisanek, oryginalnych koszyczków, stroików, baranków, zajęcy, kurczaczków po pachnące ciasta, zakwasy, babeczki, pasztety, domowe chleby czy chrzany. Najmłodsi, wspólnie z rodzicami i dziadkami, dekorowali mega pisankę. Jest mobilny plac zabaw, była niezastąpiona animatorka Kasia. To tylko ułamek z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. O godzinie 12, zgodnie z tradycją, wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk zaprosił wszystkich mieszkańców, gości i sympatyków gminy na plenerowe spotkanie przy świątecznym żurku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze