Do wypadku doszło wczoraj, 1 maja, po godz. 13, w Izdebkach.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący suzuki 21-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, jadąc w kierunku Przysietnicy, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z drugim motocyklistą, który jechał kawasaki z przeciwnego kierunku.
Obaj motocykliści doznali obrażeń. 21-latek i 24-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego zostali przetransportowani do szpitala.
Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

fot.KPP Brzozów
Na miejsce wezwano śmigłowiec pogotowia lotniczego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Człowieku wstydu nie masz ?! Jakie istotne informacje ? Jak wcisnąć komuś umowę i zedrzeć kasę na wysokiej prowizji ??!!