Reklama

Jadąc do znalezionego w lesie niewybuchu, zauważyli pożar

25 maja około południa patrol został skierowany do granatu moździerzowego znalezionego w lesie w Bonarówce. Po drodze w sąsiedniej miejscowości Brzeżance zauważyli dym.


Traf chciał, że jednym z funkcjonariuszy był strażak ochotnik. Natychmiast podjechali bliżej i zauważyli, że płonie garaż. Z zagrożonego obszaru ewakuowano właścicielkę posesji.

Dyżurny wezwał straż pożarną, która ugasiła pożar garażu. Palił się także fragment przylegającego do niego domu.  

Gdy na miejsce dotarł drugi patrol, mundurowi ruszyli do lasu w Bonarówce, gdzie znaleziono  granat moździerzowy produkcji radzieckiej O-822, pochodzący z czasów II wojny światowej.


fot.KPP Strzyżów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości