Reklama

Jajka, zajączki, palmy i wielkanocne specjały. Przemyski Jarmark Wielkanocny tuż-tuż

Mimo, że do świąt wielkanocnych jeszcze miesiąc, Urząd Miejski w Przemyślu już teraz zachęca wystawców do zgłaszania chęci udziału w tegorocznym, zbliżającym się Przemyskim Jarmarku Wielkanocnym, który będzie miał miejsce 1 i 2 kwietnia, od g. 11 do 18 na płycie Rynku.

Eksponować będzie można artykuły świąteczne, lokalne, produkty ekologiczne oraz rękodzieło. Najważniejsza w tym wszystkim ma być estetyka stoiska.

Główny cel Przemyskiego Jarmarku Wielkanocnego to przybliżenie wielkanocnych tradycji i prezentacja dorobku kulturowego związanego ze świętami Zmartwychwstania.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 marca, chyba, że wcześniej zabraknie miejsc.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama