Dziewczynka z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca hondą 39-letnia mieszkanka Jarosławia potrąciła przebiegającą przez jezdnię 16-letnią mieszkankę gminy Pawłosiów.
Kierująca była trzeźwa. Trwa postępowanie, które ma wyjaśnić szczegółowe okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze