3 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Jarosławiu odbyło się uroczyste ślubowanie trzech nowo przyjętych funkcjonariuszy.
Rotę ślubowania od młodych policjantów przyjął Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu nadkom. Jan Wojtowicz.
Funkcjonariusze otrzymali już legitymacje służbowe i odznaki. Niebawem wyjadą do jednej z policyjnych szkół, gdzie odbędą szkolenie podstawowe. Po powrocie zasilą szeregi jarosławskiej komendy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze