Reklama

Jazda próbna nowym ciągnikiem zakończyła się fatalnie. Trzej mężczyźni przygnieceni [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło wczoraj, 15 lutego, przed godz. 18, w Odrzechowej.


Panowie wybrali się na jazdę próbną niedawno zakupionym ciagnikiem rolniczym.

We trzech usiedli w kabinie i zjeżdżali ze wzniesienia. Nagle kierujący stracił panowanie nad ciągnikiem i doprowadził do jego wywrócenia na dach.



fot.KPP Sanok

Dwaj mężczyźni o własnych siłach wydostali się z pojazdu, ale trzeci został zakleszczony. Strażacy wydobyli go spod ciągnika.

Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. 43-letni kierujący był trzeźwy.
Ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia trwa.


fot.KPP Sanok


fot.KPP Sanok
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama