Reklama

Jechał o 58 km/h za szybko. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Piątek, choć nie trzynastego, lecz 25 listopada okazał się pechowy dla 44-letniego kierowcy renaulta, który poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 108 km/h.

Obywatel Ukrainy został ukarany wysokim mandatem i stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Policja przypomina: „nadmierna prędkość wciąż jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia”.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości