Reklama

Jechał z bratem jedną hulajnogą. 7-latek trafił do szpitala

03/09/2024 09:39

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek, 23 sierpnia w Starym Dzikowie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 17-latek, który przewoził hulajnogą elektryczną swojego młodszego brata, na łuku drogi najechał najprawdopodobniej na plamę oleju, wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego obaj chłopcy przewrócili się. Starszy nie ucierpiał, lecz jego 7-letni brat został przewieziony do szpitala.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia. Polica przypomina: hulajnogą elektryczną nie można przewozić innych osób, zwierząt i przedmiotów. Nie należy też wykorzystywać hulajnogi do ciągnięcia lub holowania innych pojazdów.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama