Reklama

Jechał zbyt szybko i uderzył w drzewo. Miał 2 promile

Do zdarzenia doszło końcem lipca w Białobokach.

– 25-letni obcokrajowiec jadący renaultem kango nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wypadł z drogi, zatrzymując samochód na drzewie. Mężczyzna jechał sam. Po udzielonej pomocy medycznej przez zespół karetki pogotowia mężczyzna pozostał na miejscu zdarzenia – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku mł. asp. Renata Jaremko.

Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości, okazało się, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Obcokrajowiec trafił do policyjnego aresztu. Postawiono mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowania zdarzenia drogowego.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2018-08-02 15:56:50

    amerykanin?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2018-08-02 21:19:50

    + bonusGAGA - IGNORANCJA NIE JEST SZCZĘŚCIEM - TEKSTOWO.PL''Alkohol i mięso to podstawy tego systemu''

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości