Niby nic wielkiego, a jednak! Podczas nadchodzącego (11 – 12 listopada br.) – niezwykle intensywnego i ciekawego w sportowe wydarzenia – weekendu futsalistom, koszykarzom i piłkarzom ręcznym w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji towarzyszyć będzie nowa tablica świetlna. Poprawi się i zapewne komfort śledzenia rywalizacji dla kibiców.
Do uzupełnienia oświetlenia, zwiększającego strumień światła padającego na parkiet hali POSiR do ok. 1000 – 1200 lumenów i montażu tablicy pomocniczej (o wymiarach ponad 3 m długości i ponad 2 m wysokości) doszło już jakiś czas temu. Ostatnim elementem szybkiej „modernizacji” obiektu przy ul. Mickiewicza był montaż tablicy głównej. Wreszcie się udało!
Tablica ma wymiary 7 m długości i ponad 2 m wysokości. Została zamontowana na słynnym balkonie, tym samym, na którym przez lata znajdowała się stara tablica świetlna, ufundowana przez firmę Inglot.
Jak zapewniła szefowa POSiR Greta Ostrowska, podczas nadchodzącego sportowego weekendu będzie towarzyszyć przemyskim zespołom w mistrzowskiej rywalizacji. Jest o niebo czytelniejsza niż „staruszka” i znacznie poprawi komfort śledzenia rywalizacji dla kibiców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze