Reklama

Już niedługo Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy. Ruszyły zapisy dla wystawców!

Zanim się obejrzymy, świętować będziemy Boże Narodzenie. Ten wyjątkowy, rodzinny czas wymaga wyjątkowej oprawy w postaci świątecznych dekoracji i wyśmienitych specjałów. Wszystkie je nabyć będzie można na Przemyskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który potrwa trzy dni – od 16 do 18 grudnia. Miasto zaprasza do współpracy wystawców, chętnych do prezentacji swoich wyrobów.

Zaproszenie jak co roku adresowane jest do osób, które chcą skorzystać ze stoisk wystawienniczo-handlowych usytuowanych w Rynku, a więc w miejscu atrakcyjnym, chętnie odwiedzanym przez mieszkańców.

Mile widziani są więc[paywall] wytwórcy regionalnych wyrobów i przedmiotów użytkowych, artystycznych, kuchni regionalnej, produktów spożywczych, a także sprzedawcy asortymentu o charakterze świątecznym (np. ozdób choinkowych, świec czy opłatków).


Jednym słowem wszyscy ci, którzy w swojej ofercie mają świąteczne produkty i dzięki którym mieszkańcy będą mogli poczuć atmosferę świąt. Przez trzy dni trwania jarmarku stoiska dostępne będą dla odwiedzających praktycznie cały dzień, bo od g. 10 do 19.

Reklama

Zgłoszenia od zainteresowanych wystawców przyjmowane są będą do 9 grudnia lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Ci, którzy zdecydują się na uczestnictwo w wydarzeniu, zobowiązani są wypełnić i przesłać (pocztą tradycyjną na adres Rynek 1 lub e-mailem na adres pr@um.przemysl.pl) bądź dostarczyć osobiście do urzędu własnoręcznie podpisany formularz zgłoszeniowy.

Ważne, by na kopercie umieścić dopisek „Formularz zgłoszeniowy Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy”. Szczegółowy regulamin uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej magistratu.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama