Reklama

Już w sobotę kolejna odsłona „Motoserca”!

O tym, że swoją krwią możesz uratować czyjeś życie, przypominają systematycznie krwiodawcy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Już w najbliższą sobotę, 15 maja, zapraszają wszystkich chętnych na kolejną odsłonę akcji „Motoserce”.

Organizatorzy wydarzenia to: klub motocyklowy Czarna Brygada South-East, Riders of Flames Krosno, UG Horyniec, Nadleśnictwo Lubaczów i horynieckie Stowarzyszenie HDK „Ratownik”.

Wydarzenie jak zwykle odbędzie się przy współpracy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

15 maja od g. 9 będzie można oddać krew w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju. Rejestracja chętnych prowadzona będzie od g. 9 do 13, a sam pobór będzie trwał do g. 15.

Jak zwykle równolegle trwała będzie zbiórka do puszki na charytatywny cel. Będzie to już 13. edycja akcji „Motoserce”, której głównym celem jest zbieranie krwi dla potrzebujących, ale też wsparcie pozytywnego wizerunku motocyklowej braci. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama