Na 6 kwietnia mamy propozycję nie tylko dla fanów rocka, ale też kabaretu. Tego dnia, o g. 17.30 i 20.30, w przemyskim Centrum Kulturalnym wystąpi kabaret Smile.
Znany i lubiany nie tylko przez przemyską publiczność kabaret Smile wraca z nowym programem To się nadaje do kabaretu, a wraz z nim długo wyczekiwani Bożenka i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część występu, ponieważ całość to mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które bawią do łez.
Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową mieszankę. Wizyty w szpitalu, zaległości w abonamencie RTV, plotki na czasie kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – to scenki z życia każdego z widzów podane w formie, która bawi do łez.
Dla 3 osób, które dodzwonią się do nas jako pierwsze w czwartek, 29 marca, o godzinie 13, pod nr 16 670 22 00 w. 10, mamy 3 PODWÓJNE zaproszenia do rozdania na spektakl z godziny 17.30!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze