Trzy osoby ranne i kilkugodzinna blokada drogi – to efekt wczorajszego zdarzenia drogowego w Głogowie Małopolskim, które spowodowało utrudnienia w ruchu trwające niemal do północy.
Do groźnego wypadku doszło w czwartek, 21 sierpnia, około godziny 17.30, na ulicy Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim. Jak wynika z relacji rzeszowskiej komendy policji, 49-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego poruszający się toyotą, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z dostawczym oplem, a ten siłą odrzutu uderzył w ciężarowe volvo. Na skutek zderzenia toyota uderzyła dodatkowo w pojazd marki MG. W wypadku ranne zostały trzy osoby: 22-letni kierujący oplem mieszkaniec powiatu opatowskiego, 26-letni kierujący pojazdem marki MG i jego 26-letnia pasażerka.
Utrudnienia w ruchu z nim związane trwały niemal do północy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze