Patrząc na to, co się dzieje dookoła, wszyscy zadają sobie to pytanie. Miłościwie nam panujący politycy z partii rządzącej pocieszają, że już niedługo. Obiecują na przełomie kwietnia i maja przedstawić „Nowy Ład”, czyli program będący „kontrofensywą gospodarczą”, która zaradzi całemu złu i uczyni nasze życie szczęśliwszym. Zaraz, zaraz, to chyba jakieś déjà vu, bo to już przerabialiśmy jakieś siedemdziesiąt lat temu.
Wtedy cały naród ochoczo i z nadzieją śpiewał „Zbudujemy nową Polskę, zbudujemy taki świat, w którym wszystko będzie lepsze, w którym nowy będzie ład”. Starsi doskonale pamiętają, czym to się wtedy skończyło, a młodsi uczą się o tym na lekcjach historii.
Natomiast opozycja, przez rządzących nazywana totalną, też nas pociesza i obiecuje, że wszystko się zmieni, kiedy tylko wygra wybory, przejmie władzę i zrobi w kraju porządek.
Zupełnie inne zdanie mają filozofowie, którzy w swoich prognozach nie pozostawiają nam złudzeń. Według nich już nigdy nie będzie tak jak kiedyś, bo wyobrażenie o normalności opiera się na naszych dotychczasowych doświadczeniach, a jak powiadają nasi południowi sąsiedzi – to se ne vrati, pane Havranek.
Co więc mają zrobić pozamykani w domach Kowalski i Nowak oraz ich dzieci drugi rok na zdalnym nauczaniu? Gdzie mają szukać pociechy i nadziei? Na razie, tak jak śpiewa rosyjski bard Edward Sarkis, pozostaje im tylko kuchnia, kanapa i łóżko, a ja dodam od siebie – jeszcze telewizor albo komputer na pocieszenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak.Ale po co?Prawie wszyscy normalni z miasta się wyprowadzili i znaczna ich część mieszka na podgrodziu pozostali w innych miastach i za granicą bez szans powrotu.A Ci co zostali kotłują sie w nienawiści.Dochodzi już do tego, że nienawidzą sami siebie.
za poprzedniej władzy było lepiej i za poprzedniej i tak daleja teraz jest do d......jakie to polskie
Jak poważni ludzie zarobią poważne pieniądze .
Kiedy ?!? Może najpierw zdefiniujmy słowo, pojęcie etc. -"Normalność". Czym jest ta tzw. normalność ?!?Maltretowaniem i mordowaniem na potęgę istot wcielonych (zwierząt!) Niszczeniem, dewastowaniem i profanowanie środowiska naturalnego itp. itd. etc. I ogólnym waleniem w kulki !?! To może porzućmy taką normalność raz na zawsze !!!WSZYSTKIEGO NORMALNEGO - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POŻERANIE ZIEMIPRZEMYSŁOWY CHÓW ZWIERZĄT JEDNYM Z GŁÓWNYCH CZYNNIKÓW RYZYKA GLOBALNYCH PANDEMII - GOOGLEJednakowoż z drugiej strony, świadomość ludzi rośnie z dnia na dzień, takowoż więc, jestem umiarkowanym optymistą.NA POHYBEL GOLONCE I SCHABOWEMU. POLACY JEDZĄ CORAZ MNIEJ MIĘSA - SPIDERSWEB.PL
''Wirus ustąpi tylko wtedy, gdy człowiek nauczy się korzystać z planety tak, by przestać ją zajeżdżać i niszczyć'' - Papież Franciszek
"Według nich już nigdy nie będzie tak jak kiedyś, bo wyobrażenie o normalności opiera się na naszych dotychczasowych doświadczeniach, a jak powiadają nasi południowi sąsiedzi – to se ne vrati, pane Havranek.". O czywiście Panie SZWIC , ze tak nie tylko w Polsce , ale i na swiecie szeroko rozumianym tak już nie będzie. Wiele rzeczy , spraw juz ulega przewartościowaniu i będzie ulegało . A czy nie przyszło Panu do czerepa ,że to wszystko można Odczytać jak "Palec Boży"?
Dlatego ,ze Szwic i większość zespołu redakcyjnego ma krasnyje sierce . I pomimo ukrycia krasnoj legitymacji , nie może z nich wyjść czerwony kolor
Normalnie będzie jak otworzą w Polsce obozy koncentracyjne dla obywateli którzy nie chcą się szczepić bo do tego rządzący dążą żeby wszystkich podzielić na lepszy sort i gorszy i zmusić do obowiązkowego szczepienia eksperyment wciąż trwa
Normalność to pojęcie względne, dla każdego może oznaczać coś innego.
Time is dangerous.If you don't control it,it will control you.If you don't make it work for you,it will work against you.<a href=https://www.vipbloger.com/escorts/escortsandfun~com~202012>escorts in Perth</a> So you must become the master of time,not its servant.
Time is dangerous.If you don't control it,it will control you.If you don't make it work for you,it will work against you.[url=https://www.vipbloger.com/escorts/escortsandfun~com~202012]escorts in Perth[/url] So you must become the master of time,not its servant.
Tak.Ale po co?Prawie wszyscy normalni z miasta się wyprowadzili i znaczna ich część mieszka na podgrodziu pozostali w innych miastach i za granicą bez szans powrotu.A Ci co zostali kotłują sie w nienawiści.Dochodzi już do tego, że nienawidzą sami siebie.
za poprzedniej władzy było lepiej i za poprzedniej i tak daleja teraz jest do d......jakie to polskie
Jak poważni ludzie zarobią poważne pieniądze .