Do zdarzenia doszło dziś w nocy w Duńkowiczkach w gminie Orły na drodze krajowej nr 77.

- Kierujący mercedesem, 60-letni mieszkaniec pow. przemyskiego jadąc w kierunku Orłów, najprawdopodobniej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo – mówi podkomisarz Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Mężczyzna był trzeźwy. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.
Na miejscu pracowali policjanci oraz strażacy z PSP Przemyśl i OSP Orły. Pas w kierunku radymna był zablokowany, a ruch odbywał się wahadłowo.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kiedy w końcu w Duńkowiczkach GDDKiA zwróci uwagę na liczne niebezpieczeństwa tego odcinka??? Ile można pisać do Wójta i GDDKiA o zrobienie w tej miejscowości lewoskrętów i przejścia dla pieszych??? Kierowcy jadą tu z dużą prędkością, często po wyłączonej części jezdni, gdzie stoją piesi i auta których kierowcy chcą skręcić na swoje posesje. Kierowcy tylko jak stoi policja to zwalniają w Duńkowiczkach, ale nikt problemu nie widzi, do czasu aż ktoś zginie.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Kiedy w końcu w Duńkowiczkach GDDKiA zwróci uwagę na liczne niebezpieczeństwa tego odcinka??? Ile można pisać do Wójta i GDDKiA o zrobienie w tej miejscowości lewoskrętów i przejścia dla pieszych??? Kierowcy jadą tu z dużą prędkością, często po wyłączonej części jezdni, gdzie stoją piesi i auta których kierowcy chcą skręcić na swoje posesje. Kierowcy tylko jak stoi policja to zwalniają w Duńkowiczkach, ale nikt problemu nie widzi, do czasu aż ktoś zginie.