Reklama

Kierująca chevroletem wjechała w grupę pieszych. Zasnęła za kółkiem?

Policja informuje, że najprawdopodobniej zaśnięcie kierującej było przyczyną wypadku, do którego doszło 29 sierpnia, przed godz. 14, w rejonie szpitalnej przychodni na ul. 3 Maja w Łańcucie.

41-letnia mieszkanka Łańcuta jechała chevroletem w kierunku centrum – nagle straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wjechała na chodnik.

Auto uderzyło w metalowe słupki oddzielające chodnik od jezdni, a następnie w grupę idących chodnikiem pieszych. 

Ranny został 14-latek. Uszkodzeniu uległo 8 słupków, dzięki którym być może nie doszło do tragedii.

Kierująca była trzeźwa. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz pracują na wyjaśnieniem okoliczności wypadku.


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-08-30 18:31:10

    bądźmy ostrożni - zycie.pl *** yt.com - poznaj to co jesz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama