Politycy Koalicji Obywatelskiej Elżbieta Lukacijewska, Cezary Grabarczyk i Marek Sowa odwiedzili wczoraj Jarosław. Z mieszkańcami wymieniali poglądy na temat wizji przyszłości Polski, nie stronili też od krytyki poczynań obozu rządzącego.
Europosłanka i dwaj posłowie do Jarosławia przybyli w ramach akcji KO „Kierunek Przyszłość”. Przyjęci w regionie przez lokalnego lidera formacji Szczepana Łąkę z jarosławianami rozmawiali o tym, co im się nie podoba w otaczającej nas rzeczywistości i jak to zmienić. Wszystko to ma na celu przygotowanie programu wyborczego opartego na założeniach dostarczonych przez zwykłych mieszkańców.
Spotkane podzielone zostało na 3 części. Pierwsza odbyła się na Sali Lustrzanej, następnie politycy spotkali się z dziennikarzami, a na koniec w Parku „Baśki” Puzon odbyło się otwarte spotkanie z mieszkańcami.
Wcześniej podobne wydarzenie zostało zorganizowane w Sieniawie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak KO jak też PiS są elementem niszczącym Polskę.Zamiast jednoczyć w wspólnym celu dla dobra całego Narodu co my mamy.Rosnąca nienawiść wśród mieszkańców naszego kraju nie tylko w poglądach partyjnych ale też w życiu codziennym,Nepotyzm jakiego jeszcze w Narodzie nigdy nie uswiadczyliśmy.Ciągłe wojny podjazdowe na haki oświadczenia i obrzydzanie sobie rzeczywistości.Jest znacznie gorzej niż w schyłkowym okresie działania sanacji w II RP ale tam też rządzący strzelali do ludzi jak do kaczek
Świetny tekst opisujący rzeczywistość w sposób idealny widziany oczami polityka wszelkiej formacji.
O widzę że jarosławianie olali POwców garstka ludzi i to chyba za pieniądze tu przyszli
skład zajeb..ty - tylko na wahadło do rozładunku luzem wapna hydratyzowanego - a "DZIUNIA" z Cisnej ??? - poezja w opluwaniu Polski, "Cisowianka" niech jeszcze poda receptę jak bezpieczne mieszać "Kakao" np. z biedroniem
Stop podwyżkom,gaz 12 % w górę by żyło się lepiej,Brawo Wy
Tak KO jak też PiS są elementem niszczącym Polskę.Zamiast jednoczyć w wspólnym celu dla dobra całego Narodu co my mamy.Rosnąca nienawiść wśród mieszkańców naszego kraju nie tylko w poglądach partyjnych ale też w życiu codziennym,Nepotyzm jakiego jeszcze w Narodzie nigdy nie uswiadczyliśmy.Ciągłe wojny podjazdowe na haki oświadczenia i obrzydzanie sobie rzeczywistości.Jest znacznie gorzej niż w schyłkowym okresie działania sanacji w II RP ale tam też rządzący strzelali do ludzi jak do kaczek
A gdzie zardzewiały ?
Świetny tekst opisujący rzeczywistość w sposób idealny widziany oczami polityka wszelkiej formacji.